Anasayfa / 2.el eşya / Yakuplu İkinci El Eşya
yakuplu-ikinci-el-esya-alanlar

Yakuplu İkinci El Eşya

Yakuplu İkinci El Eşya Alım Satımı

Tüm ikinci el eşyalarınızı, antika eşyalarınızı ve elinizden çıkartarak değerlendirmek istediğiniz tüm eski eşyalarınızı daha yüksek fiyatlarla satın alıyoruz. İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi tüm Yakuplu spot eşya alım satım işlemleri için Yakuplu’da da hizmet vermekteyiz. Değerlendirmek istediğiniz eşyalarınızı sektördeki diğer Yakuplu ikinci el eşya alanlar ile çalışarak hurda fiyatına satmanıza gerek yok. Bizleri arayarak eşyanızı değerinde fiyatlar karşılığıyla satabilirsiniz.

Yakuplu ikinci el beyaz eşya alım satımı denildiğinde akıllara ilk gelen firmanın biz olması tesadüf değildir. Bizler yıllardır süregelen kaliteli hizmetimizle %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor ve her zaman müşteri talepleri doğrultusunda çözüm önerileri sunuyoruz. Ev eşyalarını, beyaz eşyalarını baştan sona alması gereken insanlar için en az maliyetle tüm eşyalarını tamamlamasına, aynı zamanda elindeki fazla eşyaları değeriyle satarak elden çıkartmak isteyen tüm müşterilerimize de uygun fiyatlarımızla yardımcı oluyoruz. İstanbul içinde her türlü ikinci el eşyanızı diğer firmalara kıyasen daha makul fiyatlarla satın alıyoruz. Bizi sektördeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz ise ikinci el eşya sektöründe bu denli müşteri odaklı çalışan tek firmanın bizim olmasıdır. Sizler ikinci el eşyanızı satmak istediğinizde doğal olarak daha değerinde, daha yüksek fiyatlar duymak istiyorsunuz. Fakat sektördeki çoğu firma size ne eşyanızın hak ettiği değeri teklif ediyor, ne de hizmeti olağan kalitesinde ve titizliğiyle sunuyor. Bizler ise her zaman memnun müşteri portföyümüze bir yenisini daha eklemek istediğimizden sizlerin taleplerine en uygun hizmeti sunuyoruz. Tüm eski eşyalarınızı kapınıza kadar geliyor ve piyasa değeri üzerinden satın alıyoruz. Aynı şekilde tüm uygun fiyatlı ikinci el eşya arayışlarınıza da cevap veriyor, sizlere en titiz ve en güvenilir eşya, nakliye hizmetlerimizle hizmet veriyoruz.

Tüm ikinci el eşyalarınızı piyasa değerlerinin üzerinden satın alıyor ve çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, mobilyalar vb. her türlü eşyanızı kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Evinizde, iş yerlerinizde veya depolarınızda eski eşyalarınızı bekletmenize veya daha önce de dediğimiz gibi hurda fiyatına satmanıza gerek yok. Bizlere ulaşarak tüm eşyalarınızı ederi fiyatlarıyla satabilirsiniz. Eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bizleri arayın.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir