Anasayfa / 2.el eşya / Beylikdüzü İkinci El Eşya
beylikduzu-ikinci-el-esya-alanlar

Beylikdüzü İkinci El Eşya

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alım Satımı

İkinci el spot eşya alanlar her şehirde ve bölgede büyük önem arz etmektedir. Dünyada zenginler bulunmakla birlikte dünya nüfusunun bir çeyreğini bile oluşturmamaktadır. Zenginlik ve lüks yaşam her yerde bulunmamakla birlikte herkesin yaşamı maalesef hayal edilenler gibi değildir. İstanbul’da zengin muhitler çok olsa da geliri dar olan aileler ve mahalleler çoğunluktadır. İş imkânına sahip olabilenlerin sayısı bile azınlıktadır. Aileler aldıkları askeri ücretle kendilerini zor geçindirirken başka ihtiyaçlara paraları yetmemekte ya da işlerden vakitleri olmamaktadır. Ülkemizde 8 saat olan çalışma saatleri maalesef özel kuruluşlarda 12 saati bulmaktadır. Haftada tatili bulmak zor olurken ekmek parası için gece gündüz demeden çalışmak zorunda kalmaktalardır. Hal böyle olunca insanlar kazandığı ekmek parasına şükretmektedirler. Yaşam şartlarının zorluğu, dizilere filmlere hiçbir zaman konu olmaz ve hep madalyonun ön yüzü gösterilir, ancak dünyada dar gelirli aile sayısı orta gelirlinin en az üç dört katı olmaktadır.

Hal böyle olunca mağaza yada alışveriş merkezlerinde satılan ürünleri veya markaları almak bir yana, insanlar ayda yılda bir mağazalara uğrayabilmekte ve ancak ihtiyaçları kadar alışveriş yapabilmektedir. Beylikdüzü İkinci El  Eşya Alanlar Zaten kendine ait evlere ancak atalarından kalırsa sahip olabilen bu insanlar karınlarını zar zor doyurabilmektedir. Özellikle işsizliğin başını alıp gittiği İstanbul’da, büyük şehir olmasının getirdiği zorluklarla birlikte yaşamın pahalılığı oldukça ön plana çıkmaktadır. Ucuza bir şey bulmak şöyle dursun, Beylikdüzü’deki fiyatı İstanbul’da dörde katlamaktadır. Her şeyin üretim merkezi olsa da geçimlerini sağlamak ve ekmek parasını çıkartmak için fahiş fiyatlara sebep olunmaktadır. Yaşamın zor olduğu bu şehirde evlenmek ve ev kurmak ne demek siz düşünün. Ayrıca şehre yeni okumaya gelen öğrenciler yurt bulamadıklarında yeni ev tutmak gibi bir zorunluluğa girmektelerdir. Eşya almak şöyle dursun ikinci el eşyalar bile birinci elleri gibi pahalı olabilmektedir.

 Beylikdüzündeki oturanlar için uygun fiyata ikinci el ev eşyası bulmak artık hiç zor değil. İstanbul’un zor yaşam şartlarına karşı birinci el mobilya almak şöyle dursun ikinci eller bile çok pahalı ve lüks kaçabilmektedir. Her vatandaşın alabilmesi için uygun fiyata ikinci elin adresi olarak Beylikdüzü deki müşterilerimizi bekliyoruz. Ülkemizde herkesin mobilyası olsun ve özellikle İstanbul’da yaşam şartları göz önüne alınınca kimse mobilyasız ve beyaz eşyasız kalmasın. Kaliteli ve modaya uygun, kullanım süreleri bir iki yılı geçmeyen mobilyaların bulunduğu mağazamızda sıfır mobilyalardan farkı olmayan mobilyaları çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dükkânımızı ziyaret etmek ve mobilyanızı seçmek. Ulaştırma hizmetini biz veriyoruz ve evinize kadar getirip size teslim ediyoruz, daha ne bekliyorsunuz, gelin ve mobilyalarınız sizin olsun.

 

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir