Anasayfa / 2.el eşya / Silivri İkinci El Eşya
silivri-ikinci-el-esya-alanlar

Silivri İkinci El Eşya

Silivri İkinci El Eşya Alım Satımı

Hayatımda ilk kez ikinci el eşya sektörü ile üniversiteyi kazandığımda tanıştım. Yani birkaç ay önce. Üniversite eğitimi için geldiğim şehirde bir ev tuttum ve ev eşyalarını ikinci el sektörüne yönelerek satın aldım. Bugüne kadar da hep ikinci el eşyaların alınıp satıldığını duyardım çeşitli sohbetlerde. Fakat bu denli büyük bir piyasası olduğunu yeni öğrendim. Sıfır mobilyalar, sıfır yatak, sıfır beyaz eşyalar, sıfır mutfak malzemeleri, sıfır ocak, sıfır fırın derken yüzeysel bir fiyat listesi oluşturdum. Karşıma çıkan rakamları öğrenmek bile istemezsiniz. Zaten 2 yıllık bir üniversite hayatım olacağı için ben de bu sektörün bana ne kadar uygun fiyatlar sunabileceğini araştırmaya başladım. Tabi bir de 2 yıl boyunca beni idare edip edemeyeceğini. Çeşitli firmaları dolaşarak fiyat listemi güncelledim. Özellikle beyaz eşyalar ve mobilyaların sıfır tercihlerinden vazgeçtiğimde zaten çok rahatladım. Bunun üzerine yaşadığım yer olan Silivri İkinci El Eşya firmalarından birisiyle alışverişimi yaptım.

Silivri İkinci El Eşya Alan Yerler aldıkları eşyaları benim gibi daha yüzlerce öğrenciye daha önce de satmışlar. Bu durumdan hem öğrenciler hem de firma sahipleri gayet memnun. Her iki taraf da alışverişten sonra mutlu olduklarını belirtiyorlar.

Silivri’deki ilk tanıştığım insanlar da böylelikle spotçular oldu. Firmanın verdiği hizmet olağanüstü kalitede olmasının yanında çalışanları da mükemmel insanlar. Oldukça kibar ve yardımsever kişilerden oluşan bu ekip ile bundan sonra da rahatlıkla çalışabilirim. Silivri Spot Eşya Alım Satım işleri yapacağımda başka adrese gitmeyeceğim. Firmanın referansları arasına ben de girebilirim, oldukça kaliteli hizmet aldığımı rahatça söyleyebilirim.

Silivri’de öğrenciler ile de tanışıp arkadaş olmaya başladıktan sonra bu firmadan ev eşyalarını onların da aldığını öğrendim. Silivri Beyaz Eşya Alanlar arasında yerini alan öğrenciler de aldıkları beyaz eşyalardan memnun olmaları ve uzun süredir kullanmaları beni de rahatlattı.

Aldığım beyaz eşyaları 2 yıl boyunca kullanabileceğim fikri beni mutlu etti. Ucuz fiyatlarla sahip olduğum eşyaları öğrencilik hayatım boyunca rahatça kullanabileceğim. Giderken de yine aynı firma faaliyette olacak gibi görünüyor. Bu sayede de yine eşyalarımı 2 yıl sonra satabileceğim.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir