Anasayfa / 2.el eşya / Maslak İkinci El Eşya
maslak-ikinci-el-esya-alanlar

Maslak İkinci El Eşya

Maslak İkinci El Eşya Alım Satımı

Maslak ismini İstanbul’a hiç gelmeyenler bile duymuştur. Hafızalarınızı zorladığınızda bu ismi televizyon reklamlarından hatırlayacaksınızdır. Bir aralar çok ünlü bir ismi vardı. Maslak’ta bu dönemde birçok yeni daire yapıldı. İnşaatı süren daireler yapılmaya da devam ediliyor. Bu dairelerin yapılması ile yeni bir sektör ortaya çıkıyor. Maslak İkinci El Eşya sektörü… İkinci el, spot eşyalar ile yeni dairelerin ne alakası var diyebilirsiniz. Maslak’ta yapılan bu evlerden sonra Maslak semtinde oturan birçok kişi bu dairelerden satın aldılar. Türk ev hanımlarının yeni bir eve geçerken yeni eşyalar istemesine de şaşırmayacaksınızdır. Bununla birlikte yeni evler, yeni eşyalar derken kullanılmış eşyalar boşa çıktı. Bu eşyaların satılıp paraya dönüştürülmek istenmesi ile de bu sektöre olan ihtiyacı arttırdı. Maslak İkinci El Eşya Alan Yerler birçok Maslaklının kullanılmış ev eşyalarını toplu olarak satın aldılar. Satın alırken değerinde fiyatlar verdiler ve bu sayede yeni müşteriler için de kapı araladılar. Maslak spot eşya firmaları alım satımlarını sürdürmek isterken Maslak’ta yapılan yeni dairelerden belki de inşaat firmasından sonra en çok kazanan sektör firmaları oldular.

Maslak Spot Eşya Alım Satım ticaretinin canlanması ile Maslak’ta bazı değişiklikler de yaşandı. Mesela işsizlik azaldı. Çünkü bu sektör zannettiğinizden daha büyük sayılara ulaşıyor ve daha fazla kişiyi istihdam ediyor. Firma sahipleri, muhasebecisi, çalışanlar, nakliye işlemlerini yapanlar derken yüzlerce kişi spot eşyalardan geçimini sağlamaya başladı.

Maslak Beyaz Eşya Alanlar yeni daireler ile birlikte boşa çıkan, kullanılmayan beyaz eşyalar olan buzdolapları, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri gibi çeşitli ürünleri alanlardan oluşuyor. Beyaz eşya alan firmalar en rahat satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yine beyaz eşyalar olduğunu belirtiyor. İşin görünen yüzü yeni daireler ile birlikte kullanılmayan eşyalarını satan kişiler olsa da bu kişilerden boşalan eski daireleri satın alan ya da kiralayan kişiler bu kadar rahat davranamıyor. Aile bütçelerini iyi harcamak isteyenler kullanılmış eşyalara yöneliyorlar. Sıfır eşyaların da hızla tüketildiği Maslak’ta ikinci el eşyalar da en az onlar kadar satışı olan ve daha zengin ürünlere sahip olan bir sektör olarak hizmetini sürdürüyor.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir