Anasayfa / 2.el eşya / Kavacık İkinci El Eşya
kavacik-ikinci-el-esya-alanlar

Kavacık İkinci El Eşya

Kavacık İkinci El Eşya Alım Satımı

İkinci el eşya sektöründen hiç alışveriş yapmayan insanlar eminim ki vardır. Fakat birçok insanın eskiye göre ikinci el eşyaya bakış açılarındaki değişimi fark etmek de zor olmaz. İkinci el eşyalar insanların gözünde bakımsız, arızalı, işe yaramaz olarak görülmekten çoktan kurtuldular. Hatta daha kaliteli olduğunu iddia edenler bile var… İkinci el eşya sektörüne girip girmeme konusunda çok kararsız kalmıştım. Fakat ikinci el eşya sektörünü uzun süreler araştırmam sonucunda bu işe girmeye karar verdim. Yaşadığım semtte bu işi yapmak ise çok daha mantıklıydı. Kavacık İkinci El Eşya sektörü diğer semtlere göre biraz daha alt seviyelerde diyebilirim. Burada bu işi yapan kişi veya kurum yok denecek kadar az sayıda. Bu yüzden güvenilir bir firma olarak Kavacık İkinci El Eşya Alan Yerler dendiğinde benim firmamı göstermelerini istedim. Bunun için de bugüne kadar Kavacık’ta yaşıyor olmam, gerek aileler gerek esnaflar ile bir hukukumun olması benim bu sektöre girişteki güvencem oldu. İnsanların ellerindeki kullanılmayan eşyaları satın alırken onlara değerinde fiyatlar vermeyi düşünerek bu işe başladım. Nitekim böyle olunca da insanlar bir anda yoğun bir ilgi göstermeye başladılar. Neredeyse 100’den fazla aileden ikinci el ev eşyaları satın aldım. Yine bu eşyaları bakımdan geçirdikten sonra satışa sundum. Kaliteli ve ekonomik fiyatlar vererek müşterilerimin tercihi olmaya çalıştım.

Kavacık Beyaz Eşya Alanlar benim firmamdan memnun kalmalıydılar. Ve öyle de oldu… Beyaz eşyaları alırken hep kaliteli ve arızasız olmalarına özen göstermem ve aldıktan sonra da bakımlarını yapmam ile birlikte beyaz eşya alan müşterilerimin çoğunu memnun etmeyi başardım. Bunun mutluluğu ile işime daha sıkı sarılmaya başladım. Hedeflerim doğrultusunda ilerlerken Kavacık Spot Eşya Alım Satım ticaretlerinin merkezi olarak firmamı göstermeleri benim azimle işime devam etmem için bir sebep oldu. Kavacık ikinci el eşya sektörünün daha da kaliteli hale gelmesi için açtığım firmayı kurumsallaştırdım ve bir de web sitesi yaptırdım. Tanıyanlar için benimle alışveriş yapması kolaydı. Tanımayanlar için ise güven ve prestij açısından attığım bu adımlar takdir edildi. Her geçen gün daha fazla telefon alıyorum ve müşterilerim ile sürekli diyalog halindeyim.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir