Anasayfa / 2.el eşya / İstinye İkinci El Eşya
istinye-ikinci-el-esya-alanlar

İstinye İkinci El Eşya

İstinye İkinci El Eşya Alım Satımı

İstinye İkinci El Eşya piyasasındaki ürünlerden son zamanlarda hiç yararlanmadım. Bu aralar yaşadığım yer olan İstinye’de bu sektörün geliştiğini öğrenmiştim. Ben ise en son 1 yıl önce kadar İstinye’ye ilk geldiğimde bu sektörü tercih etmiştim. Şu an yine bu piyasa hakkında bilgi sahibi olmamın sebebi ise İstinye’den gidiyor olmam ve eşyalarımı satacak olmam.

İstinye’de yeni konut projelerinin yanı sıra yeni ticari merkezler de yapılmıştı. Yaklaşık 1 yıl önce bu çerçevede İstinye’de yeni açılan bir firmada çalışmaya başlamıştım. İlk geldiğimde küçük bir de ev bulabilmiştim. Bu evin eşyalarını alabilmek için sıfır eşya satan her yere gitmiştim. Fakat en ekonomik fiyat veren firma bile benim için yüksek rakamlar veriyordu. Bu sebeple arkadaşlarımın da tavsiyeleri ile ikinci el eşyalara yönelmiştim. Bu sayede daha uygun fiyatlarla eşyaları temin ettim. 1 yıldır da kullanıyorum hiçbir problem çıkarmadılar. Şu an İstinye’den ayrılacak olmam sebebi ile İstinye İkinci El Eşya Alan Yerler araştırmaya başladım. Elimdeki eşyaları tekrar satacağım. Aldığım firmaya beyaz eşyaları sattım. Diğer eşyaları ise almadılar. Bunun için yeni bir spotçu arıyorum. İnternet de bana yardımcı olur düşüncesiyle arama motorları ve sosyal medya hesaplarımda İstinye Spot Eşya Alım Satım sayfaları ve sitelerini inceledim. Görüştüğüm bir firma eşyalarımı daha görmeden değerinde fiyatlar söyleyerek beni mutlu etti. Eşyalarımı bu firmaya satıp İstinye’den ayrılacağım.

İstinye’de dolu dolu 1 yıl geçirdim. İş hayatından geriye kalan zamanda burada yeni yaşam alanları keşfettim. Birkaç arkadaş ile birlikte güzel zamanlar geçirdik. Geldiğimde ise kimsem yoktu. Şu an gitmek bu yüzden biraz zor oluyor. İlk geldiğim günü hatırlıyorum; komşularıma ev eşyaları için fikir danışıyordum. Soğuktuk biraz daha. İstinye Beyaz Eşya Alanlar memnun mudur diye sormuştum ikinci el eşyaları kast ederek.

İstinye’yi geride bırakırken son görüştüğüm kişi de telefondan sonra evime gelen spotçu oldu. Spot eşyaların satımını hızlandırdığını öğrendiğim bu firmanın İstinye ikinci el eşya sektöründe en iyi hizmet verenler arasında olduğunu da tahmin edebiliyorum. İstinye’de ikinci el eşya üzerine sohbetlerde ve önerilerde bu firmayı tercih etmelerini önereceğim…

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir