Anasayfa / 2.el eşya / Florya İkinci El Eşya
florya-ikinci-el-esya-alanlar

Florya İkinci El Eşya

Florya İkinci El Eşya Alım Satımı

Florya’ya yaptığım bir gezi sonucunda yeni fikirler edindim. Arkadaşımın oraya yerleşmesi sonucunda ilk kez Florya’ya gittim. Arkadaşım için öncelikle küçük ve şirin bir ev aramaya başladık. Tek başına kalabileceği bir oda bir mutfak bir ev için yollara düştük. Aradığımız evi bulduğumuzda ise yeni bir iş bizi bekliyordu. Bu da evin eşyaları idi. Ev eşyaları için birkaç mağaza gezdik. Sadece buzdolabı ve çamaşır makinesi fiyatlarını sorduk. Acil ihtiyaç olan beyaz eşyalar bunlardı. Fakat sıfır eşya fiyatlarının çok tuzlu olduğunu fark ettik. Yeni bir çare olarak ise ikinci el eşya için spotçulara bakalım dedik.

Florya Spot Eşya Alım Satım işleri yapan pek firma yok. Bu alanın tek bir lideri var diyebilirim. Floryalılar zaten bu firmayı tanıyormuş ve yıllardır sürdürdüğü hizmeti ile Florya İkinci El Eşya sektöründe temeli olan ve güvenilirliği ile kendini kanıtlayan bir firmaymış. Biz de bu firma ile alışveriş yaptık. Öncelikle beyaz eşyalar üzerine ürünleri sorduk. Çok temiz bir çamaşır makinesi ve mini buzdolabı bulduk. Mağazalardaki kaliteyi aratmayan ikinci el beyaz eşyalar fiyat olarak da çok uygun görünüyordu. Bu beyaz eşyaları almadan önce son bir kez etrafa sormak istedik. Florya Beyaz Eşya Alanlar ile muhabbet ettiğimizde artık kararımızı vermiştik. Tekrar bu firmaya giderek eşyaları satın aldık. Çünkü beyaz eşya alıp da kullananlar bugüne kadar çok memnun kaldıklarını söylediler. Biz de bu olumlu referanslar karşısında ekonomik yollar ile beyaz eşya problemini çözmüş olduk. Diğer küçük elektronik eşyalar için de yine bu firmadan yardım aldık. Birçok çeşit ürünü ile satış yapan firma bizimle oldukça iyi ilgilendi ve uygun fiyat seçenekleri sundu.

Florya İkinci El Eşya Alan Yerler dendiğinde de akla gelen bu firma sadece uygun fiyatlar ile kaliteli ürünler satmakla yetinmiyor. Florya’da yaşayanların ikinci el eşyalarını da değerlendiriyorlar. Satın alıp depolarına koymadan önce bakımdan geçiriyorlar. Satın aldıkları ürünlere hak ettiği fiyatı nakit olarak anında ödüyorlar.

Florya İkinci El Eşya sektörünü ve bu sektördeki firmaları arkadaşımın yeni yaşam yeri sayesinde öğrenmiş oldum. Florya’da spotçular ve ürünler üzerine fikir sahibi oldum.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir