Anasayfa / 2.el eşya / Esenler İkinci El Eşya
esenler-ikinci-el-esya-alanlar

Esenler İkinci El Eşya

Esenler İkinci El Eşya Alım Satımı

Esenler’e son olarak bir önceki seçim döneminde gitmiştim. Bu dönemde esnaflar ile yaklaşan seçimler üzerine sohbet etme imkanları buldum. Esnafların siyasete bakış açılarını öğrenmekle de kalmadım. Esnafların hangi iş üzerine çalıştığını ve hallerinden memnun olup olmadığını da gözlemlemiş oldum. Esenler İkinci El Eşya sektöründeki firmaların çok olması da gözümden kaçmadı. Bu sektör üzerine bu kadar çok firmanın hizmet vermesi karşısında şaşırsam da daha sonradan sadece birkaç tanesinin iş yapabildiğini öğrendim. Esenler ticaret hayatının canlandığını da söyleyebilirim. Eskiden bu kadar yaygın bir hizmet sektörüne sahip değildi.

Esenler İkinci El Eşya üzerine hizmet veren firmaların çoğalmasına dikkat etmem üzerine birkaç esnaf arkadaşım ile bu konuda sohbet ettik. Esenler İkinci El Eşya Alan Yerler “gittikçe artıyor ama içlerinden sadece kalitesi ile adından söz ettirenler ayakta kalabiliyor” yorumlarını aldım. İkinci el eşya sektöründeki firmaların başarılı olmalarındaki birkaç faktörün ise “alacakları eşyalar için değerinde fiyatlar vermesi, eşyaları müşterilerinin evlerinden ya da işyerlerinden taşımasını sağlamak, arızalı ürünleri satın alıp daha sonra da satmaması” olduğunu öğrendim. Yani kısaca diyebiliriz ki müşterilerine güven veren firma olanlar bu sektörde varlığını sürdürüyor. Diğerleri ise yok olmanın eşiğindeler.

İkinci el piyasasına daha hakim olmak için de bu firmalardan beyaz eşya alanlar ile sohbet ettim. Beyaz eşyalar birçok marka çeşidi ile satılıyor. Esenler Beyaz Eşya Alanlar ise istedikleri markalarda ve bütçelerine uygun olan ürünlerden gayet memnun gözüküyorlar. İçlerindeki bir firmayı ise öyle bir övdüler ki bu firma ile tanışma gereği duydum. Esenler Spot Eşya Alım Satım firması ile gidip alışveriş yapmak istedim. Bu firmanın adresini tarif ettiler fakat ben bulamadım. Firmanın adını da vermişlerdi. Web siteleri olup olmadığını kontrol ettim. Karşılaştığım web sitelerinde açık adreslerini harita destek imkanları ile eklediklerini gördüm. Bu sayede firmaya ulaşabildim. Gidip alışveriş yaptığımda ise gerçekten bu kadar övülmesine hak verdim. Küçük eşyalardan tutun da beyaz eşyalara, dolaptan sandalyelere kadar birçok ürün satışı yapan firma müşterileri ile gayet ilgili.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir