Anasayfa / 2.el eşya / Bostancı İkinci El Eşya
bostanci-ikinci-el-esya-alanlar

Bostancı İkinci El Eşya

Bostancı İkinci El Eşya Alım Satımı

Anadolu yakasında ikinci el eşya ticareti yapan spotçu bir firmayı sizlere tanıtacağım. Anadolu yakasının tamamına hizmet verirken zaman zaman Avrupa yakasından da müşterilere erişebiliyorlar. Bu kadar yaygın hizmet vermesine rağmen şubeleri yok. Bostancı İkinci El Eşya firması olmasına rağmen bu denli büyümeyi başaran bir firma olmuştur.

Firma ilk açıldığı zamanlarını web sitesindeki blogta anlatırken, “Birkaç müşterimiz dışında hiç kimse yoktu. Fakat buna rağmen para kazanmak için asla düşük rakamlara sorunlu eşyalar almadık. Müşteri seçiciliğimizi koruduk. İnsanların ellerindeki kaliteli, kullanılabilecek olan eşyaları aldık ve dolayısı ile hep kaliteli ürünler sattık. Bu sayede bugün Anadolu yakasının tamamından sürekli müşterilere sahibiz.” Açıklamalarına yer veriliyor.

Bostancı İkinci El Eşya Alan Yerler sadece Bostancı ile de kalmayarak civar semtlerden ikinci el eşyasını satmak isteyenlerin adresi olmayı başarabildi. Firmanın çalışanlarını incelediğimizde ise yine kaliteli bir ekip buluyoruz. Güler yüzlü ve çalışkan ekip firmanın gücüne güç katıyor.

Bostancı Spot Eşya Alım Satım işlerinin yapılmasında e önemli yere sahip olan bu firma insan ilişkilerini başarıyla inşa ettiği için birçok sürekli müşteri kazanmayı başarmıştır. İnsanlar ellerindeki ikinci el eşyaları satacaklarında ilk olarak burayı arıyorlar. Müşterilerin telefonları ile hızlı bir şekilde işe koyulan ekip, talep edilen yere ulaşıyor. Buradan eşyaları alıp firmalarına getiriyorlar. Sadece firmasına gelen eşyaları satın almayı da tercih edebilecekken böyle bir hizmet ile de eşya satıcılarını uğraştırmamış oluyorlar ve takdir ediliyorlar. Sadece eşya satanlar için değil bu hizmet. Bu firmadan eşya alanlar için de ücretsiz nakliyat seçeneği sunuluyor.

Bostancı ekonomisine büyük bir katkıda bulunan firma, onlarca kişiyi çalıştırarak istihdam ediyor. Bu yönüyle Bostancılıların vazgeçilmez bir adresi olmaya da devam ediyor.

Televizyon, mobilya, ocak, fırın gibi eşyaların alım satımı yapılırken beyaz eşyalar da bu firma bünyesinde alınıp satılıyor. Bostancı Beyaz Eşya Alanlar tüm Anadolu yakasında hızla artmaya devam ediyor. Anadolu yakasının beyaz eşya ihtiyaçlarının büyük oranda karşılandığı Bostancı ikinci el eşya firması hızla büyümeye devam ederken hizmette sınır tanımıyor.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir