Anasayfa / 2.el eşya / Avrupa Yakası İkinci El Eşya
avrupa-yakasi-ikinci-el-esya-alanlar

Avrupa Yakası İkinci El Eşya

Avrupa Yakası İkinci El Eşya Alım Satımı

İkinci el spot eşya alım satım işi her şehirde büyük ihtiyaç halini almıştır. Şehir nüfuslarının yalnız dörtte birinin durumu müsait olabilirken kalan grup geliri yeterince yüksek olmamakla birlikte alım gücü de yeterli değildir. Hal böyle olunca orta sınıf ve spot ikinci el eşyalar büyük önem arz etmektedir. Kendi cüzdanlarına uygun ve beğendikleri mobilyaları alabilmekte ve böylece onlarda isteklerinden uzak kalmamaktadır. Para kazanmanın çok zor olduğu bu devirde elektrik, doğalgaz, su gibi temel ihtiyaç maddelerine yapılan zamlar ve kötü ekonomik koşullar en çok dar kesimi etkilemektedir. Kendilerine ayırdıkları 20 TL’yi de zamlarla şirketlere kaptıran dar gelirli grup için ihtiyaçlarını temin etme bile zar zor yapılabilir hale gelmiştir. Ayrıca pazarda gelen zamlar, değişken hava koşulları insanları pazara çıkamaz hale getirmiştir.

Hal böyle olunca dar gelirli grup temel ihtiyaç malzemelerini bile zor karşılar hale gelmiştir. Pazarını görmekte ve faturalarını yatırınca kendine kalan parayla ne alınabilir, söz konusu bile değildir. Kendi evine sahip olma ya da yatırım yapma gibi bir seçenekleri olmayan dar gelirli grup, ayrıca kalan son parasına barınması için evine vermekte ve böylece emekli olana kadar zor bir yaşam sürdürmektedir. Çocuklarla birlikte ise masrafları ikiye katlanmaktadır. Yeni eşya almak şöyle dursun fikrini bile akıllarına getiremeyen vatandaşlarımız, eski eşya alırken bile zorlanmaktadırlar. Yeni evlenen dar gelirli bir çift için yaşamak ve yeni yuva kurmak oldukça düşündürücü bir hal almıştır. Cep yakan eşya parası, beyaz eşyası derken, yeni evlenecek çiftler için yakınlarının desteği ve bağışı olmadan ev kurmaları mümkün değildir. Ayrıca yaşanan yer İstanbul olunca durum daha kritik bir hal almaktadır.

İstanbul’da yeni evlenecek çiftlerimiz eşyalarından geri kalmasınlar ve hayallerindeki düğünleri rahatlıkla yapabilsinler diye Avrupa Yakası spot eşya alan yerlere uğramaları onlar açısından kazançlı olacaktır. Ev ihtiyacına uygun tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı dükkânımızdan temin edebilirsiniz. Az kullanılmış, temiz ve sağlam eşyalarınız ile sizde evinizde bir rahat oturma imkânına sahip olabilirsiniz. Ayrıca uygun taksit imkânları ile yaşamınızı ve ödemelerinizi kolaylaştırıyoruz. Sıfır mobil eşyalardan hiç farkı olmayan ikinci el eşyalar, evini yenileyen ve neredeyse hiç kullanılmamış olanlarından seçilmektedir. İkinci el eşya alanlar satılmayacak mobilyayı almak istemez, eşyanın düzgünlüğüne, temizliğine ve sağlamlığına dikkat ederler, ellerinde kalacak bir eşyayı seçmemeye gayret ederler. Evinizin ihtiyaçlarını uygun fiyata bizden temin edebilirsiniz, bu sayede ekonomi yapın ve karlı çıkın.

Hakkında admin

İstanbul da İkinci El Spot Eşya Alanlar, Cep : 0532 357 53 65

Check Also

Şişli İkinci El Eşya

Şişli İkinci El Eşya Alım Satımı Şişli’de İkinci El Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle kullandığımız birçok üründe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir